Відбувся офлайн практикум 3: “Випускний іспит”

Ось, і закінчилось  навчання для вчителів предметників та вчителів початкових класів «Хмарні технології в роботі вчителя» для професійного розвитку й удосконалення   майстерності вчителя.

12 грудня 2019 року   на базі школи ThinkGlobal вуд. Дагестанська 24,відбувся  офлайн практикум 3: “Випускний іспит”. Педагоги мали можливість використати свої знання використовуючи QR-code, хмарні сервіси Google Drive.

Хмарні сервіси — це платформи та програми, які “живуть” і працюють на серверах спеціальних компаній — хмарних провайдерів. Ці програми не потрібно встановлювати на комп’ютер, а доступ до них можна отримати з будь-якої точки світу. Dropbox, Google Drive, iCloud — всі ми давно користуємось цими та схожими продуктами, навіть не усвідомлюючи, що вони розміщені у хмарах. Немає сенсу тримати файли на власному комп’ютері, набагато простіше зберігати дані та працювати з ними на зручних та захищених хмарних платформах.

Застосування хмарних технологій і сервісів надає можливість інтенсифікувати процес навчання, підвищити рівень професійної підготовки учителів.

Нагадуємо, що 19 грудня 2019 року  нам базі НМЦО м. Львова площа Данила Галицького, 4 о 16.00  відбудеться вручення сертифікатів про проходження навчань

 «Хмарні технології в роботі вчителя».

Дякуємо всім учасникам за співпрацю.

До наступних зустрічей.

Методист НМЦО  Ярослава Козій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.