Відбувся фінальний етап проекту “Навігатор до фінансової свободи”

13 грудня у Центрі А. Шептицького Українського католицького університету відбувся фінальний етап проекту “Навігатор до фінансової свободи” для переможців півфіналу з п’яти навчальних закладів Львова. Школярі, виконуючі практичні завдання, які для них підготували партнери проекту: фінансові установи, страхові компанії, банки, туристичні агенції, пенсійні фонди, змогли використати знання та уміння, яких вони набули під час 9 занять.

Вітаємо команду СЗШ № 30 з її керівником Наталією Литвин із перемогою.

Дякуємо партнерам: Кредобанку, Укргазбанку, страховій компанії “PZU Ukraina”, страховій компанії КНЯЖА ЛАЙФ VIG,   недержавному пенсійному фонду OTP Pension, туристичній фірмі «Форвард-Тур», автомобільному салону  Ford “Велет Авто” за співпрацю і подарунки.

Особлива подяка за багаторічну спільну діяльність у реалізації проекту «Навігатор до фінансової свободи» Міжнародній спілці незалежних фінансових консультантів на чолі з Галиною Тритяк. Без цих молодих, закоханих у свою справу людей проект просто б не відбувся і не став би таким успішним.

Дякуємо Центру Андрея Шептицького за стрияння в проведенні квесту.

Сподіваємося, що практичні навички, яких набули наші учасники проекту, допоможуть їм у майбутньому дійсно стати фінансово вільними і незалежними.

Запрошуємо родинні команди до участі у суперфіналі, який відбудеться 21 грудня о 10 год в приміщенні Навчально методичного центру м. Львова.

Методист НМЦО Валентина Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.