Відбувся семінар учителів географії «Реалізація ключових компетентностей шляхом впровадження сучасних педагогічних технологій при вивченні географії»

 Пріоритетним  напрямом  розвитку сучасної вітчизняної та світової освіти стало перенесення акцентів зі знань та вмінь, як основних результатів навчання, на формування в учнів системи компетентностей. Як зазначають більшість дослідників, ключові компетенції учнів формуються через предметні.

Саме з метою пошуку шляхів розв’азння складного методичного завдання, реалізації на практиці компетентісного підходу у викладання географії,  на базі  ліцею Гроно  відбувся  семінар – практикум. Під час якого було розглянуто сучасні освітні технології та методи викладання

  Горбулько Р. С., учитель ліцею Гроно ЛМР, у своєму виступі зазначила, що в умовах реформи середньої освіти переглянуто та внесено зміни до навчальних програм з географії. Зміни спрямовані на створення підґрунтя для того, щоб основні результати навчання базувались на досягненні учнями необхідних компетентностей. Адже сьогодні випускнику необхідні не тільки хороші знання, а й високий рівень розвитку різних типів компетентностей.  

Кривицька О.П., керівник РМО Залізничного району  зазначила, що  через зміст шкільної географічної освіти відбувається підготовка особистості до життя, до поведінки в суспільстві та природі. Знання з географії є основою для практичної діяльності учнів, а вміння – основою для формування  ключових компетентностей.     

У ході заходу учителі розкривали теоретичні питання та ділилися власним досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.