До уваги випускників 2018 року!

Графік ЗНО-2018

Дата Предмет Тривалість роботи

з завданнями

22.05.2018 Математика 180 хвилин
24.05.2018 Українська мова і література 180 хвилин
29.05.2018 Іспанська мова

Німецька мова

Французька мова

150 хвилин
1.06.2018 Англійська мова 150 хвилин
4.06.2018 Біологія 120 хвилин
6.06.2018 Історія України 150 хвилин
8.06.2018 Географія 150 хвилин
11.06.2018 Фізика 180 хвилин
13.06.2018 Хімія 150 хвилин

Для допуску в пункт проведення ЗНО випускникам необхідно мати:

 • Сертифікат ЗНО-2018;
 • оригінал документа, за яким проводилась реєстрація (паспорт, свідоцтво про народження чи документ, серія та номер якого зазначені у Сертифікаті);
 • запрошення-перепустку, де вказано дати проведення тестування та адреси пунктів проведення ЗНО.

Запрошення-перепустку випускники повинні роздрукувати зі своїх персональних сторінок.

Учасник ПОЗБАВЛЯЄТЬСЯ ПРАВА на продовження виконання сертифікаційної роботи, якщо в приміщеннях пункту ЗНО він:

 • має небезпечні предмети та/або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров’я учасників;
 • заважає іншим учасникам виконувати сертифікаційну роботу;
 • псує майно закладу чи осіб, які перебувають у пункті ЗНОмає при собі протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (крім дозволених пристроїв медичного призначення, про наявність яких учасник повідомив працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи);

Видача дублікатів сертифікатів 2016-2018 років

Повідомляємо, що фактом завершення процедури реєстрації є отриманий абітурієнтом Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Cертифікат).

Нагадуємо також, що для участі у конкурсному відборі для здобуття вищої освіти у 2018 році можна подавати Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 років та використати свої результати (крім результатів з іноземних мов).

Сертифікат- це документ, без якого абітурієнт не допускається до пункту проведення ЗНО. У Сертифікатах проставляють відмітки про проходження учасником зовнішнього незалежного оцінювання з певного предмета. Сертифікат заборонено ламінувати, псувати фотографію чи голографічну наліпку.

У випадку втрати чи пошкодження Cертифіката або за необхідності внесення змін у персональні дані (прізвище, ім’я, по батькові, серія та номер документа), Вам необхідно звернутись до Львівського РЦОЯО із письмовою заявою на виготовлення дубліката Cертифіката або заявою про внесення змін до персональних даних.

До розгляду приймаються заяви, що написані абітурієнтами власноруч і подані особисто або надіслані поштовим відправленням на адресу вул. Шевченка, 116, корп.2 , м. Львів, 79039

Фінансові витрати, необхідні для виготовлення дублікатів Сертифікатів, компенсуються за рахунок коштів фізичних осіб — заявників. Ці фінансові витрати включають вартість виготовлення дубліката Сертифіката і становлять 3 грн. 90 коп. (Завантажити зразок квитанції) (за умови, що заявник отримує дублікат Сертифіката особисто).

При отримані дубліката Сертифіката поштою, загальна вартість становить 26 грн. 70 коп. (виготовлення та поштове відправлення) (Завантажити зразок квитанції).

При втраті Сертифіката необхідно надати наступний комплект документів:

При пошкодженні Сертифіката необхідно надати наступний комплект документів:

При зміні персональних даних або виявленні помилки (прізвище, ім’я по батькові, серія та номер документа, що засвідчував особу під час реєстрації, тощо) необхідно надати наступний комплект документів:

На копіях документів, що подаються для розгляду, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів: “Згідно з оригіналом” (без лапок), особистий підпис особи, яка подала заяву, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Заяви, оформлені без дотримання вимог, повертаються заявникові з відповідними роз’ясненнями. При особистому зверненні у Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти дублікат Сертифіката виготовляється в день звернення.

Під час видачі дубліката Сертифіката одержувач надає Львівському регіональному центру оцінювання якості освіти розписку, де крім інших відомостей, указує номери отриманого дубліката Сертифіката та голографічної наліпки.

Розгляд заяв відбувається у терміни, визначені чинним законодавством України,

Заяви, що надійшли в період проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів і не потребують додаткового вивчення розглядаються протягом – не більше трьох робочих днів.

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ

(Наказ УЦОЯО від 26.11.2015 №95 зі змінами)

 • п.7 У період проведення основної сесії можуть подавати документи особи, які не змогли взяти участь через:
 • хворобу,
 • стихійне лихо,
 • викрадення одного з необхідних документів,
 • смерть рідних по крові або по шлюбу у день тестування брали участь у змаганнях, конкурсах…, включених до офіційних заходів

Протягом П’ЯТИ РОБОЧИХ ДНІВ, ВКЛЮЧАЮЧИ ДЕНЬ ПРОВЕДЕННЯ, подати у ЛРЦОЯО документи

 • п. 8 Особи, які брали участь в основній сесії, але через різке погіршення стану здоров’я не змогли завершити виконання сертифікаційної роботи
 • п. 9 Особи, стосовно яких було допущено порушення процедури проведення (апеляційна заява)
 • п. 6 є учасниками АТО;
 • проживають на тимчасово окупованих територіях;
 • перебувають в установах виконання покарань;
 • Мають складати ДПА, але не зареєстровані ( лише на предмети ДПА !!! ). Надіслати реєстраційні документи + заяву на додаткову сесію + клопотання закладу освіти, де зазначено причину, погоджене з відповідним органом управління освітою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.