Завершальна пізнавально-навчальна зустріч  для учасників проекту «Навігатор на Шуварі»

18 травня на фермерському ринку «Шувар»  відбулася остання цього навчального року пізнавально-навчальна зустріч  для учасників проекту «Навігатор на Шуварі». Цього разу для учнів та вчителів навчальних закладів – учасників проекту було проведено екскурсію павільйоном «Фрукти та овочі»,  де працівники торгових точок та фермерських  компаній розповіли про особливості вирощування, транспортування  та зберігання продукції рослинного походження. Учні могли покуштувати свіжі екзотичні плоди та сухофрукти з інших країн та континентів. Від вітчизняних виробників школярі дізналися про вирощування шампіньйонів і могли виграти смачні призи у експрес-конкурсі на знання грибної продукції.

У другій частині зустрічі викладачем та студентами Львівського коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу було проведено майстер-клас з правил сервірування стола та оформлення на ньому серветок.

Переможець конкурсу з приготування страв з макаронних виробів відзначений призом  під представника компанії «Сонцядар».

Оскільки цього навчального року проект  завершується, учасники отримали від організаторів проекту  –  НМЦО та дирекції ринку «Шувар» сертифікати. Усі школярі та вчителі висловили побажання, щоб дуже сучасний і життєво корисний проект продовжився і наступного навчального року.

Дякуємо усім за плідну співпрацю! До зустрічей у наступному  сезоні на ринку «Шувар»!

Методист НМЦО В. Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.