Екологічна вистава «Знайдена лялька»

У суботу 22 вересня освітяни Львова переглянули екологічну виставу «Знайдена лялька» у Львівський театр ляльок. Ця постановка наділена глибоким філософським змістом, виховує почуття співпереживання за долю загубленої ляльки, навчає дітей та дорослих бережливому ставленню до речей та спонукає задуматись як можна продовжити життя сміттєвих відходів, щоб не підгодовувати сміттєвого монстра.

Після перегляду вистави Уляна Мороз, директор театру, зустрілася з педагогами, дізналася про враження від перегляду вистави і розповіла про нові додаткові можливості, які з‘явилися у театрі – це і організоване обговорення після вистави, і подорож у закулісся, і майстер-клас з виготовлення ляльки.

Також цікаво спостерігати як розвивається Ляльковий театр. Нещодавно театр обладнали новою звуковою апаратурою, що значно покращило акустику. А зараз розпочали втілення громадського проекту 142 Ляльковий сквер (простір біля Театру ляльок на пл. Данила Галицького), щоб зробити територію перед театром оновленою та сучасною.

Дякуємо Олегу Котису за проект для шкіл та садочків «ЧИСТЕ МІСТО. Екологічна ініціатива Львівщини», та за запрошення та організацію перегляду еко-вистави Уляну Мороз.

Шановні колеги! Приєднуйтесь до переглядів вистав та цікавих ініціатив у нашому місті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.