Перегляд вистави “Джалапіта”

21.09 2018 р. у Першому українському театрі для дітей та юнацтва вчителі зарубіжної літератури, української мови та літератури, педагоги-організатори львівських ЗЗСО, а також учні СЗШ № 3 м. Львова мали можливість переглянути виставу “Джалапіта” за однойменним твором Емми Андієвької (постановка режисера Артема Вусика).

Після перегляду відбулося обговорення вистави. Першими своїми враженнями поділилися учні, які, можливо, швидше за дорослих інтуїтивно відчули головний мотив твору – споживацьке ставлення людей до Добра…

Оксана Думанська, письменниця, перекладач, лауреат літературних премій, розповіла про непросту долю Емми Андієвської, неповторність і особливість її творчості. Твір “Джалапіта” – це сучасна модерністська притча. “Мале руйнує велике…” – афоризм автора. Але попри все, фінал твору оптимістичний, він дарує Надію. Адже, коли учень-глядач говорить: “Я Джалапіта!” – це означає, що він і є Добро. Принаймні, дуже хочеться в це вірити! Педагоги висловили вдячність і захоплення грою акторів. Безперечно, це видатна театральна подія! Натхнення, наснаги, творчих звершень акторам і режисеру!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.