Фінальний етап проекту “Навігатор до фінансової свободи”

14.12.2018  відбувся фінальний етап проекту “Навігатор до фінансової свободи”, який проходив у вигляді квесту, де взяли участь шість найкращих команд – учасників проекту, визначених за результатами виконання творчого завдання. Захід організовано за сприяння партнерів –  фінансових установи (СК «Уніка Життя», СК «Граве Україна», Кредобанком, банком «Львів», СК «Глобус», НПФ ОТП «Капітал».

Завдання, які було запропоновано на квесті, передбачали перевірку практичних навичок, яких  набути школярі протягом 9 навчальних занять. Фінальний етап визначив, хто з учасників проекту навчився найкраще  керувати особистими фінансами і приймати самостійні рішення щодо використання отриманих .

Усі учасники квесту, учні та вчителі отримали винагороди та призи. Тепер чекаємо родини для боротьби у суперфіналі, який відбудеться 22.12.2018 в НМЦО.

Велика подяка усім партнерам проекту за співпрацю і творчу взаємодію!

Навчальні заклади міста запрошуємо до реалізації четвертої  хвилі проекту, який є результатом спільної діяльності Навчально-методичного центру  освіти м. Львова, департаменту економічного розвитку, відділу ділових індустрій ЛМР, управління освіти, , Міжнародної спілки незалежних фінансових консультантів Чеської Республіки та України.

Методист НМЦО В. Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.