Комплексна медодика, яка може допомогти попередити проблему булінгу у школах

5-6 червня 2019 року  у Львові на базі Навчально – методичного центру освіти м. Львова для педагогічних працівників  буде проведено тренінг із соціально-емоційного навчання.  Програму розробили в організації Lions Clubs International Ukraine. Саме її експерти будуть проводити навчання.

Тренінг організовує громадська організація «I am» у партнерстві  з Навчально-методичним  центром освіти м. Львова.

«Останнім часом ми багато чуємо про проблему булінгу у школах. Багато таких історій висвітлюють журналісти. Тож ми вважаємо, що настав час активних та комплексних дій! Соціально-емоційне навчання — це  той інструмент, який об’єднує педагогів, батьків та громадськість, є дійсно дієвим у превенції агресії та формуванні гармонійної особистості», – розповідає засновниця «I am»  Олена Бортнічук.

Розроблена фахівцями Lions Quest програма – це навчально-методичний комплекс з розвитку особистих та соціальних компетенцій учнів. Вона включає 6 основних тем:

  • Позитивне навчальне середовище
  • Особистісний розвиток
  • Соціальний розвиток
  • Здоров’я та профілактика
  • Лідерство та волонтерство
  • Рефлексія

Цю програму вже використовують вчителі у Києві, Чернігові та деяких інших українських містах. Для Львова такий тренінг проведуть вперше. Цьогоріч у ньому візьмуть участь 26 вчителів із 13 львівських шкіл.

Як кажуть організатори, для Львова така кількість учасників – це небагато. Тож якщо програма отримає позитивні відгуки, то вже наступного року цей тренінг залучить значно більше педагогів із всіх шкіл міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.