LvivTeenTalks. Показові виступи

12 травня учні 10-11 класів  львівських навчальних закладів представили свої промови львівській спільноті. 21 учасник , направду, подивував своїх батьків, рідних, друзів, однокласників змістовними та проникливими виступами англійською, німецькою, іспанською та польськими мовами. Серед трьох головних тем, а саме : технології, дизайн та освіта – найчастіше висвітлювалася проблематика освіти. Зрозуміло, що молоде покоління  проявляє неабиякий інтерес до питань української освіти,висловлює свої певні незадоволення, пропонує свої рішення.

Відрадно є тим, що більшість  учасників позитивно оцінюють власний досвід у проекті як такий, що надає можливість вільно думати, висловлюватися, аналізувати, практикуватися в ораторському мистецтві, змінювати світ на краще, що і є основним кредо нашого проекту.

Приміщення Великої сесійної зали Львівської міської ради додавало, можливо, помпезності, але й гордості за власні можливості, старання та досягнення. Не так вже й часто пересічні школярі мають можливість виступати у такій відомій локації, а виступ заступника мера міста з питань розвитку міста Андрія Москаленка англійською мовою засвідчив поважність заходу та цілковиту підтримку освітніх проектів владою міста . Пан заступник також наголосив на важливості молодіжних публічних виступів, тим паче іноземною мовою. Ідея проведення показових виступів у Великій сесійній залі стала можливою завдяки сприянню керівника ГО «Львівський кластер освіти та креативності» Юлії Сапацінській. sexpresso.

У цей день, День матері, усі присутні матусі отримали від своїх дітей найкращий подарунок – високий результат спільних зусиль.

Отже, як все відбувалося? Впродовж року 67 учасників взяло участь у трьох етапах проекту, набираючи бали після кожної промови. Після третього етапу для участі у показових виступах відібрано 21 учасника: 15 у номінації «Англійська мова», 1 – «Польська мова», 1- «Німецька мова», 3 – «Іспанська мова». Шкода,що не було представників у номінації «Французька мова».

Родзинкою нашої конференції було двоє ведучих: учень ЗНЗ № 84 Яровик Ростислав та учень Львівської лінгвістичної гімназії Гладун Ярослав. Усі присутні були вражені  їхнім рівнем володіння англійської мови, мистецтвом тримати увагу публіки, умінням мислити нестандартно. Зазначу, що хлопці вели конференцію наживо, не вивчивши жодного рядка напам’ять, імпровізуючи  та «фліртуючи» з глядачами.

Велике дякую усім учасникам проекту LvivTeenTalks.

Надіюся, нам разом під силу змінити світ на краще!!!

Методист НМЦО м. Львова Світлана Матис

    

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.