Учителі біології відвідали неподалік Львова ферму «Західний равлик»

10 травня вчителі біології шкіл міста в рамках проекту «Від компетентного вчителя – до компетентного учня» відвідали неподалік Львова ферму «Західний равлик». Це родинна ферма Ірини та Івана Юськевичів, що з 2017 року активно займаються вирощуванням і розведенням їстівних равликів родини HELICIDAE, роду Helix (Pomatia, Aspersa Maxima, Aspersa Muller) для забезпечення споживання цієї продукції в Україні та за її межами, а також проводять навчання для новостворених господарств.
Ферма постійно вдосконалюється і намагається зробити свою продукцію більш конкурентоспроможною. На фермі проводиться вирощування равликів з метою подальшого використання ікри, м’яса равлика і слизу для фармацевтики та косметології.
Подружжя Юськевичів – справжні фанати своєї справи! Учителі  не лише дізнались цікаві факти про користь цих дивовижних тварин, особливості їх утримання, але й скуштуємо страви із найдорожчих у світі інгредієнтів! Успіхів та процвітання ентузіастам! Вчителям буде  що цікавого розповісти не тільки учням, але й коллегам і у своїх родинах.

Методист НМЦО В. Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.