Міський фестиваль театрального мистецтва «Mystery of Wonderland» з англійської мови за участю учнівських англомовних гуртків ЗЗСО

25 січня 2019 року Навчально-методичним центром освіти м. Львова на базі ЦДЮТ Галичини  проведено міський фестиваль театрального мистецтва  «Mystery of Wonderland» з англійської мови за участю учнівських англомовних гуртків ЗЗСО.

Для участі у фестивалі зголосилося 8 театральних гуртків, а саме:

  1. Ліцей №2 ЛМР
  2. Ліцей № 15
  3. Ліцей № 28
  4. Ліцей № 57 імені Короля Данила ЛМР
  5. Середня загальноосвітня школа №72
  6. Ліцей № 75 імені Лесі Українки Львівської міської ради
  7. СЗШ № 90
  8. Ліцей «Інтелект»

Слід зазначити, що ідея шкільних театральних гуртків не є новизною. У кожному навчальному закладі вчителі приурочують театральні композиції різним подіям чи святам, але  провести фестиваль театрального мистецтва  з англійської мови за участю учнівських англомовних гуртків  Навчально-методичному центру освіти вдалося вперше.

Насправді, наш фестиваль  ще малопопулярний, але здобутий досвід засвідчує, що зусилля усіх учасників варті захоплення та аплодисментів.

Вистави оцінювалися компетентним журі: Ярослав Федорчук (український актор   театру і кіно, провідний актор Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, засновник акторської студії «22», учасник музичного гурту «Миклухо Маклай».), Валерій Собецький, (керівник народного драматичного театру «Ми», якого нагороджено знаком «Відмінник освіти України» та нагрудним знаком «Софія Русова»), Олена Калашнік (методист компанії «Dinternal»), Іванна Кутельмах та Валерій Грицишин (учителі англійської мови, учасники навчання у ході проекту LeoTheatre), Орися Голіш (керівник методичного об’єднання вчителів англійської мови Шевченківського району).

Учасників фестивалю було поділено на 2 групи за віком, хоча під час визначення призових місць до уваги бралися лише акторська та режисерська майстерності.

Ярослав Федорчук та Валерій Собецький мали декілька конструктивних зауважень до режисерів-учителів, але ми усі розуміємо, що кожен з них доклав до реалізації цтого проекту увесь свій хист та майстерність, старання, «сльози та піт», щоб сьогодні учні-актори стояли на сцені і дарували глядачам позитивні емоції та переживання.

Отже, згідно рішення журі учасники вибороли такі місця:

Місце Заклад освіти Назва постановки К-сть балів Керівник гуртка
І місце Ліцей № 28 «Little Red Riding Hood» 24 Н.Смеречинська
І місце Ліцей №2 ЛМР «Rolling stone gathers no moss», 22,8 О. Герега

Н.Кук

ІІ місце Ліцей № 75 імені Лесі Українки ЛМР «Birth of Jesus Christ» 20 М. Коханська
ІІ місце Середня загальноосвітня школа №72 «Sleeping Beauty» 19 Н. Сова
ІІ місце Ліцей № 15 «Musicians of Bremen» 19 С.Хомин
ІІІ місце Ліцей «Інтелект»

 

«The Wolf and seven little kids» 17,8 Л.Федишин
ІІІ місце Ліцей № 57 імені Короля Данила ЛМР

 

«Cinderella» 16,2 Ю.Михайлів, М. Матвіїв

 

ІІІ місце СЗШ № 90

 

«Choice» (based on Romeo and Juliet) 14,5 Н.Мартинишин

Кожен театральний гурток отримав диплом з підписами членів журі та цінні подарунки від управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Дякуємо усім учасника фестивалю «Mystery of Wonderland»,  режисерам – учителям, членам журі, дирекції ЦДЮТ Галичини, батькам, Кластеру освіти та креативності та управлінню освіти  департаменту гуманітарної політики ЛМР за активну участь та сприяння у реалізації проекту.

Світлана Матис, методист НМЦО м. Львова

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.