Одноденні навчально-польові збори для одинадцятикласників

Учні випускних класів львіських шкіл знайомилися з військовою службою на базі навчального полігону «Раковець» військової частини 4114
Контрольно пропускний пункт навчального полігону «Раковець» військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відчинив двері для більше ніж 170-ти учнів випускних класів міста Львова.
З метою військово-патріотичного виховання нацгвардійці приготували для відвідувачів цілу низку заходів, які б зацікавили кожного.
На 12-ти навчальних місцях школярі мали змогу ознайомитися з аспектами життя військовослужбовця, від проживання до речового забезпечення та виконання бойових завдань. Учні також спробували себе у стрільбі з бойової зброї.
«Мені дуже незвично перебувати в такому середовищі. Я б ніколи не могла подумати, що візьму в руки справжній автомат та матиму змогу постріляти. Звісно завжди хотілося відчути як це, проте це була лише одна з мрій до сьогодні. Я дізналася багато нового, побачила різні види зброї й навіть змогла розібрати та зібрати їх, а ще здивувало, скільки дівчат готуються до військової служби, коли повз нас пробігав навчальний збір військовослужбовців за контрактом», – поділилася одна з учениць 10-го класу Ірина.
Такий масштабний захід важко було б провести без спільної праці військової частини 4114, військового комісаріату, керівництва шкіл та підтримки місцевих органів самоврядування міста Львова.
« Ми завжди прикладали багато зусиль щоб молоде покоління не сприймало військову службу, як щось страшне. Чим більше вони знатимуть про те, як в нас все відбувається, як харчуються, забезпечуються військовослужбовці, тим лояльнішими будуть до армії і розумітимуть, що служити – не соромно, а почесно», – зазначив заступник командира військової частини 4114 по роботі з особовим складом підполковник Ярослав Лемещук
Кожен гість навчального полігону відкрив для себе щось нове в Національній гвардії та й у військовій службі в цілому. Ніхто не залишився байдужим і всі покидали територію задоволеними, усміхненими та сповнені позитивних вражень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.