«Сторітеллінг (storytelling) – методичний навігатор у роботі заступника директора з НВР»

16.04.2019 року  в рамках Школи професійного розвитку НМЦО м. Львова організовано і проведено творчу майстерню для заступників директорів з НВР ЗЗСО м. Львова на тему  «Сторітеллінг (storytelling) – методичний навігатор у роботі заступника директора з НВР» на базі Львівської лінгвістичної гімназії.

В ході спільної інтерактивної роботи ми опрацювали наступні питання:

– Методологічний аспект сторітеллінгу в роботі заступника директора з навчально-виховної роботи (Бідник Н.С., завідувач відділу освітнього менеджменту НМЦО м. Львова).

– Дизайн-мислення як засіб досягнення мети (Демченко С.А., заступник директора з НВР Львівської лінгвістичної гімназії).

– Реальне спілкування – предмет розкошу (інтерактивна вправа) (Куропась Л.Б., практичний психолог ЛЛГ).

У роботі в групах шукали шляхи врішення: «Як в найпростіший спосіб донести до інших зміст певного завдання, або проекту?
Як через розповідання історій привернути увагу співробітників, учнів та батьків до конкретної проблеми, або більш чіткої візуалізації поставлених завдань?  Як засобами словесної творчості ефективно мотивувати членів педколективу та розвивати їх лояльність?».

Творчо провели експрес-моделювання:

  • Сторітеллінг в техніці колажу
  • Сторітеллінг в техніці інтуїтивної діаграми
  • Сторітеллінг в техніці «презентації на серветці».

Методичні діалоги презентували  у формі бліц-проектування «Карта думок», «Методичні пазли», «Акронім» .

 Висловлюємо слова щирої подяки:

– Маринюку О.Я., директору ЛЛГ – за презентацію закладу, забезпечені комфортні умови нашої роботи та надану можливість проведення майстерні на належному рівні;

– Демченко С.А., заступнику директора з НВР ЛЛГ, члену міської творчої групи – за активну участь у методичному супроводі майстерні, творчий підхід до висвітлення своїх питань , їх фахову  модерацію;

– Куропась Л.Б., практичному психологу ЛЛГ – за створення позитивного настрою, фахове проведення інтерактивних вправ;

– Фединяк О.Я., заступнику директора СЗШ № 40 та Гірчак В.Ю., заступнику директора СЗШ № 3 – за вміле керівництво динамічними  групами в ході експрес-моделювання та бліц-проектування;

– усім працівникам ЛЛГ, які забезпечували нам дуже комфортні умови роботи;

– всім учасникам творчої майстерні – за небайдужість, позитив, вміння швидко включатись в роботу, яскраві емоції, цікаві думки , творчість та співпрацю.

Програмка_16.04.19

Сторітеллінг_Н. Бідник

Дизайн-мислення_С.Демченко

Сторітеллінг_пазли

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.