Презентація посібника «Військове мистецтво на українських землях»

20 грудня 2018 р. на базі ліцею № 37 ЛМР відбулася презентація навчального посібника «Військове мистецтво на українських землях». Захід проходив згідно плану роботи НМЦО м. Львова, в рамках проекту «Освітянська фортеця». Учасник динамічної групи при НМЦО Олексій Попович, автор посібника, презентував його, як практичний додаток до програми «Патріот».

Кожен із розділів хронологічно відповідає історичному періоду розвитку України, представляє розвиток військової справи через призму історії різних народів, які заселяли наші історичні території та внесли вагомий вклад у військове мистецтво. alloescort.dk. Розділи мають чітку лаконічну структуру, не перевантажені фактологічним матеріалом, зайвою статистикою, містять тестові завдання, теми рефератів та джерела для додаткового опрацювання.

За словами автора навчальний посібник легкий та практичний у використанні не лише учителями-предметникам, а й учнями. Під час обговорення вчителями було підтримано вдале формулювання назв розділів та методичну структуру видання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.