Реалізація проекту “Маленькі кроки до великого успіху” в інтерактивному музеї “Таємна аптека”

25.04.2018 року в рамках реалізації проекту “Маленькі кроки до великого успіху” в інтерактивному музеї “Таємна аптека” (пл. Соборна, 1) методистами з хімії НМЦО Г. Кебас та Н. Левицькою був проведений майстер-клас “Музейні уроки”.
Сьогодні проблема залучення дитини до світу мистецтва є вкрай важливим напрямком педагогіки і має ще багато недосліджених аспектів. Відчуття замкнутості, відірваності від соціокультурних процесів переживають тисячі, десятки тисяч навчальних закладів. Музей стає потужним ресурсом альтернативної освіти. Для більшості школярів досвід зосередженої роботи поза комфортним приміщенням є абсолютно новим. Головне завдання вчителя зробити особливу емоційно-насичену атмосферу спілкування, «занурення» в історично-культурне середовище, середовище особистого спілкування з пам’ятками міста.
Навчання в музеї передбачає отримання додаткових, або альтернативних знань, які неможливо або не повною мірою можна отримати в інших освітніх установах. Цьому сприяє і впровадження музейних уроків.
Під час майстер-класу молоді учителі активно і натхненно працювали, виконували різноманітні інтерактивні завдання, використовуючи експозицію музею. Відкрили для себе нові можливості проведення сучасного уроку. У них виникли нові креативні ідеї, які будуть впроваджені ними у подальшій педагогічній практиці.  Бажаємо успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.