«Навігатор до фінансової свободи». Підсумковий квест

«Навігатор до фінансової свободи» 

Підсумковий квест

ДАТА: 27 квітня 2018 року

ЧАС: 15:00

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ, вул.. Коперника, 3

Кожен погодиться, що фінансова грамотність є дуже важливою для побудови міцної бази орієнтування у сучасному світі банкових інструментів, для розвитку вмінь обізнаного користувача матеріальними продуктами та захисту від будь-яких грошових ризиків.

Надзвичайний проект, що мав на меті навчити школярів ефективніше керувати власними фінансами, покращувати грошовий добробут своєї родини, щоб в майбутньому стати успішними та фінансово-незалежними, знаходиться вже на фінішній прямій.

Організатори «Навігатору до фінансової свободи» впевнені, що заняття, які провели вчителі разом із партнерами проекту – фінансовими консультантами компанії ОVB, сприяли підвищенню обізнаності та відповідальності в матеріальній сфері кожного школяра, що брав участь в проекті.

Варто нагадати, що учні 24 навчальних закладів міста, протягом 9 занять, мали можливість опанувати основами фінансових знань, зустрітися з консультантами та банківськими працівниками. А вже завтра на учасників проекту чекає останнє фахове випробування – підсумковий квест, який продемонструє, хто гідний дійти до суперфіналу та влітку, в якості приза, отримати поїздку до чарівної Чехії.

Бажаємо перемог!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.