Завершився конкурс «MultiBoard в дії»

Ось і добіг кінця конкурс «MultiBoard в дії» від компанії Prestigio. За підтримки Управління освіти ДГП Львівської міської радиНавчально-методичний центр освіти м. Львова у затишній, дружній атмосфері 26.04.2018 р. у приміщенні ЛЗШ-інтернат № 2 відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу.
У конкурсі, який проводився з 15.01.2018 до 20.03.2018, взяли участь 52 учителі закладів освіти м. Львова. За умовами конкурсанти мали підготувати та зняти на відео урок тривалістю від 10 до 15 хвилин з використанням можливостей мультиборду. Пріоритет віддавався тому сюжету, який був частиною реального уроку з учнями.
За результатами конкурсу обрано 3 переможця, кожен з яких отримав у подарунок ноутбук Prestigio: 1 переможця обрали представники бренду Prestigio, 1 переможця обрали НМЦО та 1 переможця – за голосуванням всіх учасників конкурсу.
Отже, переможцями стали:
– Бешлей Марта Миколаївна – ЗЗСО № 70;
– Кук Ірина Гіронімівна – ЗЗСО № 97;
– Задворна Вікторія Пилипівна – ЗЗСО № 51.
Електронними книжками від компанії ТОВ “Технiка для бiзнесу”нагороджено Розбицького Миколу Леонтійовича – ЛНВК ім. В. Симоненка та Тарнавську Юлію Михайлівну – ЗЗСО № 51.
Усі конкурсанти отримали сертифікати міжнародного зразка.

Дякуємо всім за участь та вагомий внесок у розвиток та запровадження сучасних підходів до освітнього процесу.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.