Результати ІІІ (міського) етапу олімпіади серед учнів 4-х класів «Young English Learners»

Відповідно до наказу управління освіти ДГП ЛМР від 25.02.2019р. №15р «Про організацію та проведення І,ІІ та ІІІ етапів олімпіади з англійської мови «Young English Learners» серед учнів 4-их класів звкладів загальної середньої освіти м. Львова» та плану роботи Навчально – методичного центру освіти м. Львова проведено учнівську олімпіаду з англійської мови «Young English Learners» серед учнів 4-их класів.

Мета проведення такого змагання полягала в удосконаленні вмінь і навичок самостійної роботи учнів, підвищенні рівня знань та ерудиції школярів, розвитку інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, активізації позакласної та позашкільної роботи з англійської мови; наданні учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки навчального закладу та району.

Олімпіада «Young English Learners» проводилася згідно Положення про олімпіаду. Для організації та проведення олімпіади створено організаційні  комітети, а  для перевірки завдань – команди журі.

Олімпіада з англійської мови проводилася у три етапи:

І етап – шкільний, ІІ етап – районний, ІІІ етап – міський. Для трьох етапів завдання готувалися окремо.

27.03.2019р. на базі визначених навчальних закладів проведено ІІ етап міської учнівської олімпіади з англійської мови «Young English Learners» серед учнів 4-их класів.

У ході ІІ етапу учні виконували завдання з аудіювання (Listening), читання (Reading) та використання мови (Use of English). За результатами у кожному районі відібрано 5 переможців, яких допущено до у часті у ІІІ етапі. На загал у другому етапі взяло участь 264 учасники.

Галицький район 30 учасників
Залізничний район 38 учасників
Личаківський район 46 учасників
Сихівський район 53 учасники
Франківський район 43 учасники
Шевченківський район 54 учасники

3 квітня на базі ССЗШ № 53 відбувся ІІІ етап олімпіади. На ІІІ етапі учасники виконували завдання для перевірки навиків з двох видів мовленнєвої діяльності: письма і використання мови та говоріння. Спершу 30 учасників виконали завдання з використання мови та письма. 15 учасників, які набрали найбільшу кількість балів, пройшли у ІІ тур, завданням якого було визначити розвиток навиків говоріння.

Учасники спілкувалися між собою, ставили і відповідали на запитання, після чого кожен з них вибрав малюнок (навмання) і висвітлив його тематику. Члени журі, залишаючись осторонь, лише аналізували відповіді учасників, не втручаючись у процес. За рішенням членів журі визначено 5 перших місць, 5 – других і 5 – третіх місць.

Усі 30 учасників отримали призи.

Результати ІІІ (міського) етапу олімпіади «Young English Learners»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.