ІІ міський конкурс авторської поезії “Рядки, що надихають…”

 «Де живе творчість, там в будь-яких умовах зможуть творити таланти» – таким гаслом можна було охарактеризувати подію, що сколихнула вчора Дім Франка.14 листопада 2018 Навчально-методичний центр освіти м. Львова спільно з Львівським літературно-меморіальним музеєм Івана Франка провели ІІ міський конкурс авторської поезії “Рядки, що надихають…”, на якому учні 5-11 класів змогли в реальному часі довести, що вони таланти, варті самого Франка. Метою цього конкурсу стала популяризація творчості великого Каменяра та сприяння свіжому погляду на його поезію. А новий формат конкурсу надалі сприятиме творчому розвитку молодих талантів, які несуть у собі майбутнє.

Захід був організований на найвищому рівні. Організатори спершу запросили учасників конкурсу отримати заряд натхнення, відвідавши будинок, де проживав Іван Франко, де творив свої поезії. А згодом, надавши дітям можливість обрати найзручніше місце для творчості, методисти НМЦО м. Львова запропонували їм написати поезію на одну з поданих тем, пов’язаних із творчістю І. Франка, та відпустили думки дітей у творчий політ.

Захід організовано вже вдруге, адже такий формат конкурсу ще у березні 2017 року в Народному музеї Т. Шевченка надзвичайно сподобався дітям. Нових переможців журі обере вже наступного тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.