«Секрети знайомих предметів» 1/2 фіналу конкурсу з фізики в межах проекту «KavysЯ»

Фізика корисна та цікава наука, що захоплює своїми дивами не лише дітей, а й дорослих, які готові поділитися своїми знаннями з молодим поколінням. Минулого тижня Навчально-методичний центр освіти ділився секретами пізнання таких давно знайомих предметів з учнями 8-класів.

Саме 21 листопада на базі фізичного факультету ЛНУ ім. І Франка відбувся 1/2 фіналу конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту «KavysЯ» для учнів 8-х класів закладів загальної середньої освіти. У ІІ турі зустрілись команди учнів чотирьох  шкіл Львова та  п’яти  шкіл області.

Учні мали змогу побачити та проаналізувати фізичні експерименти, які підготували викладачі фізичного факультету Львівського національного університету імені І. Франка, скласти пазли з фізичних формул, відповісти на питання  вікторини «Скільки «Чому?» навколо нас» та бліц-турніра , проявити творчість, цікавість та запропонувати креативні ідеї. Креативно, активно, винахідливо , унікально та сміливо учні таких навчальних закладів пройшли до фіналу конкурсу  – Квесту : СЗШ № 65, ЛАГ та НВК «ШЕЛ»

Вітаємо  команди та бажаємо перемоги  у  фіналі !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.