Добігли до кінця останні заняття проекту «Навігатор до фінансової свободи»

Дякуємо вчителям, учням, адміністраціям навчальних закладів, де реалізовується проект за плідну співпрацю!

Тепер учасників очікують контрольні випробування: виконання творчого завдання, квест і суперфінал. Усім  – успіху і перемог!

З вражень учнів про проект:

  • Скільки ж цікавого й потрібного в житті ми дізналися. Тепер ми розуміємо, яку роль відіграють гроші в житті людини, як примножити їх кількість, як мудро ними користуватися, як уберегти себе, які наші права як споживачів.
  • Ми підійшли на 9 кроків ближче до власної фінансової грамотності.
  • Цікавими вправами та іграми ми познайомились з різними життєвими ситуаціями та різними доходами і витратами, які тоді виникають.
    З навігатором нам буде легко і знову дякуємо
  • Розглядали різні життєві ситуації, шукали і знаходили шляхи убезпечення та захисту себе й своїх рідних, зрозуміли відмінність між банківськими фінансовими продуктами і пропозиціями страхових компаній, зможемо захистити себе як споживача, знаємо, як поводитися на вулиці й у магазині, щоб не привернути до себе увагу грабіжників, і як правильно зберігати гроші та цінності вдома. Потрібна і корисна інформація! Радимо й іншим учням обов’язково взяти участь у цьому проекті! Дякуємо за цікаві зустрічі!
  • Сьогодні провели останній 9-й урок. Працювали навіть під час канікул. Було дуже цікаво. На останньому уроці до нас приєдналися старшокласники. Вони з цікавістю переглядали наші конспекти та підручник вчителя і заздрили, що ми мали такий класний курс. Дякуємо за цікаві уроки, а організаторам проекту – за гарну ідею
  • Всі заняття були неймовірно цікавими,корисними та життєвонеобхідними кожному!

Після завершення ІІІ хвилі проекту будемо чекати на учасників у ІІ семестрі.

Слідкуйте за оголошеннями про реєстрацію!

Методист НМЦО В. Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.