Там, де шепочуть смереки і куди кличуть трембіти

13-15 вересня 2019 року відбувся обласний виїзний семінар координаторів Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер” у с. Дубина Сколівського району. Карпати вкотре радо зустріли учасників семінару.

Конкурс «Бобер» має на меті не лише зацікавити дітей інформатикою та інформаційними технологіями, — це і спроба об’єднати вчителів інформатики Львівської області навколо вирішення спільних проблем, сприяти розвитку освітніх інновацій, формувати нові сценарії професійного розвитку та професійної поведінки вчителя в умовах інформаційного суспільства.

До програми семінару-практикуму ввійшли звіти районних координаторів про проведення конкурсу в Львівській області, обговорення формату наступного конкурсу, робота в групах.

Вдалося не тільки плідно попрацювати, але й прекрасно відпочити.

Учасники семінару відвідали озеро Синевир — найбільше гірське озеро України. Воно оточене легендами і загадками. Туристи з усієї Європи прагнуть помилуватись його блакитними хвилями. Щоби відчути красу цього місця, треба знайти на це трохи часу, і пройтися. Залежно від погоди, озеро Синевир може бути містичним, навіть якимось потойбічним, — коли над ним стелиться туман, а може здатися раєм на землі — в оточенні віковічних смерек, які гойдаються за вітром і риплять, саме в таку пору озеро дає людині крила!

Власне, для того, нас координаторів обласного конкурсу «Бобер» надихнуло на таку — справжню! — подорож до Синевиру, яка би душу порадувала і крила подарувала.

Дякуємо організаторам та всім учасникам семінару за чудову зустріч та гарно проведений час.

Наступний дванадцятий конкурс «Бобер» відбудеться 10-12 листопада 2019 року. До участі запрошуються учні 2-11-х класів.

Методист Козій Я.Я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.