Виїзний семінар заступників директорів ЗЗСО: Львів-Глиняни-Красне-Куткір

Чудовим, дуже позитивним, наповненим Божою благодаттю, видався сьогоднішній день – 17 вересня 2019 року для групи львівських заступників директорів з НВР ЗЗСО! Емоції і враження переповнюють! А все тому, що відповідно до плану роботи НМЦО м. Львова відбувся виїзний семінар на тему «Зведення педагогічних мостів щодо впровадження краєзнавчого матеріалу в методичну роботу закладу освіти» за маршрутом: Львів-Глиняни-Красне-Куткір.
Вкотре переконалися, яка прекрасна наша Львівщина, скільки автентичних, сповнених глибинними традиціями, культурою і змістом, перлин є на її теренах і які можна і треба презентувати нашій шкільній спільноті.
Висловлюємо слова щирої подяки:
– отцю Андрію Станішевському та вівтарнику Володимиру – за теплу зустріч та спільну молитву в церкві святого Миколая в Глинянах;
– пані Зеновії Шульзі, професору Львівської академії мистецтв та пані Ользі Новак, працівниці глинянського музею килимарства «Мозаїка» – за незабутню екскурсію, науково і емоційно насичену та щиру відданість своїй справі;
– пану Роману Желізку, голові Куткірської сільської ради – за змістовну екскурсію-презентацію музею славетної землячки, всесвітньовідомої талановитої художниці Софії Караффи-Корбут.
– усім учасникам сьогоднішнього заходу – за співпрацю і щире спілкування.
Рекомендуємо нашим колегам-освітянам разом зі своїми учнями відвідати ці місця. Не пошкодуєте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.