«Тиждень толерантності та інклюзії»

ДАТА: З 26 по 30 листопада 2018 року

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: ЗЗСО м. Львова

16 листопада весь світ визначатиме День толерантності, адже саме цього дня 1995 року ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості. Варто пам’ятати, що цивілізоване суспільство базується на рівності усіх людей, незалежно від кольору шкіри, віросповідання чи орієнтації, а також на толерантному ставленні та підтримці людей, які позбавлені певних можливостей до вільного існування в соціумі.

Деякі діти позбавленні такого пріоритету, як вільне спілкування та можливість навчатися на рівні зі всіма. Діти з особливими освітніми потребами варті не просто уваги, а й прийняття. Адже саме прийняття такими як вони є робить їх щасливішими і дає шанс на здорове соціальне майбутнє.

З метою формування толерантності суспільства до дітей та людей з

особливими потребами, інвалідністю,Навчально-методичний центр освіти проведе «Тиждень толерантності та інклюзії» для шкіл та садочків м. Львова. В  рамках Тижня буде проведено ряд тематичних заходів для педагогів, які працюють в інклюзивних класах:

  • Семінар «Філософія та цінності інклюзії в контексті Нової української школи»
  • Семінар-практикум «Відповідальне вчительство: диференціація та індивідуалізація навчального процесу в інклюзивному класі»
  • Майстер-клас: «Доступний інклюзивний простір»
  • Семінар-тренінг: «Асистент вчителя: взаємодія вчителя та асистента вчителя в інклюзивному класі»
  • Навчально-практичний семінар: «Розвиток співпраці між НРЦ та закладами освіти з інклюзивним навчанням для якісної організації навчання дітей з особливими освітніми потребами»
  • Дитяче свято, майстер-класи «Ми – талановиті!»

Просимо активно долучатись до заходів НМЦО м. Львова та проводити відповідні заходи у своїх закладах освіти, що сприятимуть поширенню та вихованню толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.