День відкритих дверей у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді

13 листопада 2018 р. на базі в/ч А 0284 провели День відкритих дверей для учнів 10-11 класів. Понад 250 старшокласників ЗЗСО м. Львова у супроводі вчителів предмета «Захист Вітчизни» завітали до десантників. Захід відбувся згідно плану роботи управління освіти ДГП ЛМР, Навчально-методичного центру освіти м. Львова спільно з командуванням 80 окремої десантно-штурмової бригади До участі було запрошено завідувача Військово-історичного музею 58 Будинку офіцерів МО України

День відкритих дверей розпочався з шикування на плацу біля стели Героям. Присутні запалили лампадки біля підніжжя пам’ятника загиблим десантникам та вшанували полеглих хвилиною мовчання.

Під час екскурсії кожна чотирьох груп учнів мала можливість ознайомитися з армійським побутом, зброєю, відвідати солдатську їдальню, зимовий сад, оглянути місце для десантування.

Полковник у відставці Сергій Паліса, завідувач Військово-історичного музею 58 Будинку офіцерів (діє на території цієї частини), провів для школярів захоплюючу екскурсію. Учнів ознайомили з експозиціями та з історією військових формувань і з’єднань, що брали участь у створенні і розвитку Збройних Сил України.

У ході заходу учні дізналися багато цікавого, отримали вичерпні відповіді на запитання та висловили вдячність організаторам за проведену екскурсію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.