у Львові відбувається міський конкурс для дітей дошкільного віку “Козацькому роду нема переводу”

29-30 жовтня у Львові відбувається міський конкурс для дітей дошкільного віку “Козацькому роду нема переводу” з нагоди 100-річчя ЗУНР.

У програмі передбачено спортивні ігри, змагання та конкурси. Разом із вихованцями дитячих садочків беруть участь воїни-учасники АТО.

Українська культура завжди виховувала в своїх дітях повагу до героїв минулого. Та особливо поважно ставитися до людей, котрі вірили лише в Бога та Україну – до козаків. Але герої не залишаються лише на сторінках книжок з історії, вони існують і зараз.
Аби сформувати ціннісне ставлення особистості дошкільника до українського народу, Батьківщини, держави, Навчально-методичний центр освіти та Управління освіти ЛМР ДГП у Львові вирішило провести загальноміський національно – патріотичний спортивний конкурс серед команд дітей ЗДО м. Львова та воїнів АТО «Козацькому роду нема переводу».
Розширити знання дошкільників про козаків, їх традиції, сприяти залученню дітей до занять спортом та навчити володіти життєво важливими навичками та уміннями, беруться воїни АТО, які на своєму прикладі хочуть показати дошкільнятам ту силу та мужність, що несуть у собі. Щиро дякую нашим захисникамЗахар Дудаєв Артур Спирин Олег ОкопськийРоксоланка Запотічна Роман ДідераКостянтин Дерюгін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.