«Уроки толерантності» Інклюзивна освіта: шлях до соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

ДАТА: 17 квітня 2018 року

ЧАС:  14.30 год.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Велика сесійна зала Львівської міської ради,  пл.Ринок, 1, ІІ пов.

Ми живемо у суспільстві, котре настільки багатогранне та повне сюрпризів, що здатність реагувати на все з позитивом та розумінням – неабияка вдача. Живучи пліч-о-пліч, ми маємо приймати без долі неповаги та нетерпимості тих людей, які чимось відрізняються від нас.

Щоб реалізувати концепцію толерантності, емпатії, взаємодопомоги та взаєморозуміння в Нову українську школу, Кластером розвитку освіти та креативності в рамках проекту «Інклюзивне середовище» за сприяння Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Навчально-методичного центру освіти м. Львова буде проведено семінар-нараду для заступників директорів ЗЗСО «Інклюзивна освіта: шлях до соціалізації дитини з особливими освітніми потребами. Уроки толерантності»

«Уроки толерантності» – проект, який дає можливість  зрозуміти, що таке толерантність в суспільстві, сформувати поняття, що кожна дитина унікальна і може себе реалізувати у свій, властивий тільки їй спосіб та ознайомити присутніх з перевагами інклюзивного навчання для усіх учасників навчально-виховного процесу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.