Відбувся круглий стіл «Особистісне зростання вчителя – запорука успіху учня»

Сьогодення висуває до освіти нові умови. Глобалізація, швидка зміна технологій, утвердження пріоритетів сталого розвитку суспільства зумовлюють зростання ролі освіти.

З метою пошуку нових ефективних форм  роботи з учнями, оволодіння  основними   операціями педагогічного впливу, більшого урізноманітнення та вдосконалення своєї педагогічної майстерності, 23 та 24 січня  2019 р. вчителі географії та економіки Шевченківського, Личаківського, Сихівського та Галицького районів зібрались на круглому столі  «Особистісне зростання вчителя – запорука успіху учня»

Керівники МО учителів географії, Анжела Дроняк, Ірина Баран, Наталя Окрепка, Оксана Попучко, запропонували учителям цікаві прийоми та методи, що сприяють формуванню уміння майстерно здійснювати педагогічний вплив та встановлювати продуктивні взаємовідносини з учнями.

Під час роботи заходу педагоги працювали у групах, обговорили запропоновані ситуації педагогічного впливу, ділилися своїми успішними формами роботи на уроках географії. Зокрема, Окрепка Н.М., керівник РМО Личаківського р-ну представила розробки уроків географії з використанням контенту та інструментів  програми  MozaBook.

Наприкінці роботи круглого столу вчителі виконали  SWOT-аналіз “Моя пофесія- учитель географії”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.