Відбувся тренінг за проектом  «Ековиховання. Сортування відходів. Сталий розвиток»

29 та 30 жовтня в рамках проекту Навчально-методичного центру освіти «Ековиховання. Сортування відходів. Сталий розвиток» пройшли чергові тренінги для учителів природознавства ЗЗСО м. Львова.

Як відомо, проект стартував  у 2017 – 2018 н.р., в рамках якого учителі географії та природознавства допомагали дітям  сформувати корисну звичку, сортувати сміття і здавати його на переробку, а також отримали практичну допомогу – методичний посібник «Сортування відходів. Зробимо місто чистим». У методичному посібнику, який розроблений та затверджений НМЦО м. Львова,  викладено зразки практичних занять: уроки, виховні години, зразки проектів, які допомагають педагогам сформувати екологічно-збалансовану поведінку учнів у вирішенні проблематики поводження з побутовими відходами.

На протязі 2-х днів (29 та 30 жовтня 2018 р.)  90 учителів  природознавства  стали учасниками  чергового тренінгу щодо правильного поводження з відходами, який провела громадська організація «За ЕКОрозвиток». Діана Попфалуші, координаторка ГО презентувала учителям посібник «Поводження з відходами» , укладений організацією «За ЕКОрозвиток»,  у якому зібрано  цікаві  вправи та ігри для учнів щодо правильного сортування відходів. Як переможець конкурсу соціально-культурних проектів від департаменту з питань поводження з відходами ЛМР у 2018 р., ГО «За ЕКОрозвиток» отримала 40 тисяч гривень  на розробку цього посібника.

До тренінгу долучились і представники екологічної ініціативи «Чисте місто», Олег Котис та  ЛКП «Зелене місто», Микола Рябика.

Зокрема Микола Рябика, розповів учителям про заходи ЛМР з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та перші кроки щодо будівництва сміттєпереробного заводу у Львові. Координатор екологічної ініціативи «Чисте місто, Олег Котис розповів про  особливості впровадження моделі сортування відходів в навчальних закладах м. Львова.

Завдяки таким тренінгам учителі сформують  у школярів  практичні навички правильного поводження із сміттям, розуміння власної відповідальності за світ, у якому вони живуть.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.