Знову несподіванка! Міський проект «LeoTheatre» дарує неймовірні зустрічі з цікавими особистостями

Міський проект «LeoTheatre», який реалізується НМЦО м. Львова,  дарує неймовірні зустрічі з цікавими особистостями, створюючи при цьому унікальні можливості для розвитку нашої молоді.

За сприяння Кластеру креативності та освіти учасники англомовного гуртка, учні навчального закладу № 72, та їхній наставник-учитель англійської мови Наталія Сова мали можливість провести півтора години разом з Миколою Набокою, який зараз навчається у Trinity College Dublin.

Дізнавшись, що у Львівських школах діють англомовні гуртки, Микола Набока погодився провести в одному з них майстер-клас з театрального мистецтва. Театральний гурток під керівництвом Наталії Сови «Leo Smart» надзвичайно активний. Зараз учасники посилено готуються до міського фестивалю шкільних  англомовних театрів, тому запропонований майстер-клас був для них надзвичайно актуальним. Учасники із величезним захопленням виконували усі вправи, які пропонував Микола, вони набралися море позитиву, емоцій, вражень і, найголовніше, нових навиків.

Висловлюємо велику вдячність Миколі Набоці, Кластеру креативності та освіти (Юлії Сапацінській), учасникам англомовного театру «Leo Smart» та їхньому наставнику Наталії Сові.

Разом ми творимо молоду креативну націю!

Світлана Матис, методист НМЦО м. Львова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.